Wirtualne biuro

Dla kogo?

Ofertę Wirtualnego Biura kierujemy zarówno do firm małych, dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej. Za sprawą atrakcyjnej lokalizacji naszych biur Twojej Firmie nadany zostanie prestiżowy adres. Wirtualne biuro dopełni prestiżu Twojej Firmy, zapewni profesjonalność i bezpieczeństwo a Tobie pozwoli skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju.

Co oferujemy?

obsługę skrytki pocztowej,wynajem sali na spotkania biznesowe, odbiór i przesyłanie korespondencji, odbiór i obsługa skrzynki mailowej,odbiór telefonów i faksów, fachową obsługę prawną i księgową, przechowywanie dokumentów, rejestracja podmiotów gosp. w KRS, US, ZUS, GUS, wsparcie księgowe, prawne, informatyczne założenie rachunku firmowego. I nie tylko! Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej!


Zalety wirtualnego biura

Możliwość pozyskania atrakcyjnej lokalizacji dla firmy bez utraty zbędnego czasu w wielu miastach Polski, dostępność do szerokiego pakietu usług w ramach obsługi biurowej dla firm, oszczędność kosztów prowadzenia działalności gospodarczej ( brak konieczności wynajmowania powierzchni biurowej, zatrudniania pracownika, zakupu wyposażenia dla biura oraz bieżących kosztów związanych z prowadzeniem biura ), dobór usług zgodnie z zapotrzebowaniem przedsiębiorcy, możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak doradztwo prawne, doradztwo gospodarcze, budowa właściwego wizerunku firmy, brak konieczności podejmowania długoterminowych zobowiązań, dostęp do usług w bardzo niskich cenach. Profesjonalizm naszej firmy zapewni idealne miejsce dla rozwoju Twojej firmy! Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś! Szybko i sprawnie załatwimy wszelkie formalności i od razu zaczniemy wspierać Twoją działalność! Gwarantujemy 100% satysfakcji korzystania z naszych usług.